5G – הנשק האולטימטיבי לדילול אוכלוסין

שמי שושי הרשקו, תחקירנית, פעילה חברתית וסופרת. הספר שלי התעוררות המונית (באנגלית: Mass Awakening) הוא ספר שחושף במלואו את האג’נדה לדילול אוכלוסין של כל העולם של הכבל (שגם קוראים לכך האליטה העולמית), לטשטש מנטלית את ההמונים ומצד שני, ההתעוררות ההמונית של האנושות ברחבי העולם, תכניות החלל הסודיות, “האירוע” וכדוה”א החדש.

תצטרפו אלי לטלגרם

https://t.me/massawakening

הוספתי כמה ממים מעולים במאמר הזה שלא יכולתי למצוא את היוצרים שלהם. ניסיתי למצוא אותם. אם אתם מכירים אותם, אנא שלחו לי את השמות שלהם וקישורים לאתרים שלהם ואתן להם קרדיט.

5G - in Hebrew

Photo: Shutterstock

הזיהום האלקטרוני הורג אותנו

אנחנו חיים בסביבה עם רמת קרינה הולכת וגוברת (מרק קרינה) עם כל הסמארטפונים, טאבלטים, רשתות ווייפיי, מגדלי אנטנות סלולריות עם שידורי המיקרוגל שלהן. אנשים, במיוחד בני נוער ואנשים צעירים, מתים יותר ויותר מסרטן במוח בגלל חשיפה גדלה לקרינה אלקטרומגנטית/גלי רדיו, לפי RF Safe ועיתון הטלגרף.

יותר ויותר ישראלים, כולל ילדים, מדווחים על כאבים ובעיות בריאותיות מגוונות שמופיעים כשהם בקרבה לטלפונים ניידים, נתבי ווייפיי או מגדלי אנטנות סלולריות לפי ישראל היום.

כבאים שיתפו את העדויות שלהם על נזקים שנגרמו להם לאחר שמגדל אנטנות סלולריות הותקן ליד התחנה שלהם, לפי Collective Evolution.

5G פולטת פי 10 יותר קרינה ותעשה שימוש בתדרים שהם “גבוהים פי 10 מאלו שנמצאים בשימוש על ידי רשתות הטכנולוגיה כיום” לפי Euronews.

5G משתמשת בגלים מילימטריים שידועים בכך שהם פועלים בתדרים מאד גבוהים. למרות הטענה של חברות הטלקום ותעשיות אחרות שהם “רק” חודרים מילימטרים אחדים לתוך הגוף שנועדה למנוע כל התנגדות, “העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף והוא קשור לדברים רבים כולל תגובת המערכת החיסונית”, הסביר לשזינסקי, מומחה לביולוגיה מולקולרית (Euronews).

הסרט התיעודי הבא על האמת המחרידה על ה-5G מתורגם עם כתוביות בעברית.

התדרים הגבוהים האלו לא יחליפו את התדרים הנוכחיים אלא יתווספו לרשת הקיימת. דובר של ארגון הבריאות העולמי (WHO) סיפר ל-Euronews “על מנת לתת מענה לעליה (המשמעותית) בכמות המידע שתועבר ברשתות ה-5G יידרש טווח לשידור בתדרים גבוהים יותר”. כלומר, זה ידרוש הקמת מגדלי אנטנות סלולריות רבים.

The map of cellular antennas in Israel 2019

קרדיט תמונה: שומרי השדה האלקטרומגנטי

קרינת המיקרוגל סובבת אותנו ומובילה לירידה בפוריות (ירידה בספירת הזרע) שלכאורה עשויה להיות קשורה לאג’נדה של דילול אוכלוסין (ראו אג’נדה 21).

גילו שהנזק לזרע רב יותר בקרינה מאד נמוכה בשיעור של 0.00034- 0.07 מיקרו-וואט לסנטימטר לפי BioInitiative 2012 Reoprt ודוקטור מרטין פאל, מומחה להשפעות של קרינה אלקטרומגנטית על בני אדם שמזהיר שהאנושות מתקרבת להכחדה בגלל אי-פוריות ברמת הקרינה שאנו חשופים אליה כיום: “ידוע שהנזק לדי אנ איי נגרם לזרע של גברים על ידי השדות האלקטרומגנטיים האלו ועלולים גם לגרום לכך בביציות של נשים שמובילים לעליה גדולה בעיוותים, לשינויים גנטיים בכל הילדים שנולדים. מעריכים שעליה בשיעור מוטציות פי 2.5-3 יביא להכחדה בגלל ההצטברות של מספרים גדולים של מוטציות מזיקות. יכול להיות שאנחנו כבר נמצאים מעבר לרמה הזאת ואם כן, אם אנחנו פשוט ממשיכים להיחשף לרמות הקיימות זה יוביל, בסופו של דבר, להכחדה. עליה נוספת ברמות החשיפה יגרמו להרס-עצמי מהיר יותר.”

לפי מגזין נקסוס, מגדלי האנטנות הסלולריות ולוויני ה-5G יעשו שימוש במערכת שנקראת “מערך אנטנות חכם” שנשלט על ידי מחשב (באנגלית: phased array). הסבר לפי הניו טכניון:

שבו “יש תיאום בין האנטנות להקרין פולסים בכיוון מסוים וברצף זמנים מסוים. זה מאפשר לאלומה ממוקדת של גלי רדיו ליצור אותות שניתן לשלוח ולקבל אותם. היות והאלומות הן ממוקדות כך שזה מגביר את עוצמתן כלומר הן יכולות לחדור יותר בקלות לבניינים. אך זה גם אומר שכל יצור חי שמהווה מכשול לכזאת אלומה ממוקדת ייאלץ לספוג כמות גבוהה של תדר גבוה מאד של קרינת חשמל.”

מה זאת עיר חכמה?

לפי דוקטור סינדי ראסל (הבולטין גיליון ינואר/פברואר 2017), “לערים חכמות יש קישוריות דיגיטלית מקיפה על ידי הקמת מערכת חיישנים אלחוטית אדירה של מתקני אנטנות סלולריות קטנים שהם כמעט בלתי נראים על עמודי תאורה, עמודי חשמל, בתים ועסקים ברחבי השכונות והערים כדי להטמיע את האינטרנט של דברים באמצעות טכנולוגיית מידע IT.”

TechRepublic מסביר שערים חכמות הן ערים “מחוברות” (או “מקושרות”), כלומר הן אוספות מידע מהחיישנים של האינטרנט של הדברים מתאורת הרחוב ומכשירים אחרים כדי לכאורה לספק “שירותים ותקשורת טובים יותר”, הם מדגישים במיוחד שזה ישפר את השירותים שניתנים על ידי עיריות.

מה זה “האינטרנט של הדברים”?

הכוונה ב”אינטרנט של הדברים” הוא שביותר מכשירים יוטמעו שבבים שישלחו אותות למערכת מרכזית שבה כל המידע הזה ייאסף, ינותח ויאוחסן למטרות שאינן ידועות לנו. זה נקרא “הדבר הגדול הבא”, לפי וויירד.

מצד שני, זה מהווה סכנה רצינית לבריאות היות וזה יוצר “שכבת/שמיכת (קרינת) מיקרוגל אלקטרומגנטית מורחבת מעל כל עיר”, לפי הבולטין.

איך הטכנולוגיה האלחוטית 5G קשורה ל”ערים חכמות”?

Accenture מצהירה באתר שלה ש”הדור הבא של תשתית הרשת האלחוטית תבנה באמצעות רשתות אנטנות סלולריות קטנות שישתמשו בטכנולוגיה אלחוטית 5G. כיום היישומים של עיר חכמה ממנפים את הרשתות האלחוטיות היום כבר מציגים יתרונות בולטים לקהילות והציפיה היא שזה יוביל לשינוי גדול בכלכלות המקומיות.”

עריצות העיר החכמה מגיעה קרוב אליך. אפוק טיימס מדווח על ההכנות לפריסת מערכת המשטר הסיני למעקב ושליטה על האזרחים שלה בדארווין, הטריטוריה הצפונית באוסטרליה.

מעקב 24/7

לא רק שאנשים יסבלו יותר מרמת הקרינה הגבוהה יותר שנכפית עלינו מבלי ליידע אותנו או הסכמתנו, אלא שזה גם יוביל לשליטה מלאה ומעקב 24/7 על ידי המדינה בדיוק כמו שקורה כיום בערים החכמות בסין, לפי TechCrunch.

אנטנות סלולריות קטנות, כמו שגם מצלמות מעקב ומיקרופונים יותקנו על עמודי תאורת רחוב/פנסי הלד, מונים חכמים יתעדו את כל הפעולות שדורשות שימוש בחשמל, המכשירים החשמליים ופריטי הלבוש שיגיעו עם שבבי ווייפיי שיאספו מידע וישדרו אותו למערכת (מרכזית). זה נקרא האינטרנט של הדברים שכל דבר שניתן לחבר למערכת ולאסוף (עליו) מידע ולבצע מעקב עלינו יחוברו למערכת הזאת. זה מה שאג’יט פאי, יושב הראש של הועדה לתקשורת פדרלית (FCC) אמר, לפי בלוג הטכנולוגיה IEEE ComSoc.

“זאת אבן היסוד לעולם שבו כל מה שניתן לחבר (למערכת) יהיה מחובר – שבו מכוניות ללא נהגים מתחברות לרשתות תחבורה חכמות ששם חיישנים אלחוטיים יכולים לנטר את הבריאות שלך ולשדר מידע לרופא שלך. זוהי התמונה של איך שעולם ה-5G ייראה.” אנחנו מתקרבים במהירות לזמן שבו “האח הגדול” יעקוב אחריך בכל מקום כל הזמן. זוהי לא הגזמה. תסתכלו מה קורה בסין כי זוהי התכנית לכל המדינות בעולם.

רייצ’ל צ’יונג מהעיתון South China Morning Post כותבת:

“מתכננים אומרים לנו שיוזמות של ערים חכמות ישפרו את החיים שלנו. למשל, על ידי השפעה על זרימת תחבורה חלקה יותר. אך הרשת הצפופה של חיישנים, מונים ומצלמות שמחוברות לתכניות זיהוי פנים אומרת שכל צעד נמצא תחת מעקב”.

earth before and after 5G

קרדיט תמונה: שומרי השדה האלקטרומגנטי

הקשר שבין 5G, בינה מלאכותית וטראנסהומניזם

דין הנדרסון, בעל תואר שני בלימודי סביבה מאוניברסיטת מונטנה, מספק אזהרה חמורה ואומר ש-5G הוא השלב הסופי עבור האנושות של דרפה (חברה במכלול הצבאי-התעשייתי האמריקאי DARPA). הנדרסון מוסיף ש”יש כאלו שאומרים שריסוסי הכמטריילס הוא אמצעי שבאמצעותו הם ממלאים לגמרי את הגוף שלנו באלומיניום, היות וזהו המוליך היעיל ביותר לחיבור שלנו ל”רשת החכמה” של 5G […] טרנסג’נדריזם היא אבן יסוד של אג’נדה 21, הסוס הטרויאני שהוא שער המעבר לטרנס-הומניזם שכולל את ההטמעה של ה-5G בתוך ההוויה שלנו. האנשים שעומדים בראש חברות בעמק הסיליקון שבהם הם משתמשים נשמעים מגניבים במטרה לקדם את חלום הבלהות האורווליאני הזה והם אלו שקוראים לכך “המהפכה התעשייתית הרביעית”. הם רוצים להטמיע שבב חכם של טכנולוגיית נשק בתדר נמוך בתוך תהליכים ביולוגיים.” זה עולה בקנה אחד עם ההצהרה של מולי (שמואל) אדן, נשיא אינטל, על החזון לאנושות שבכולנו יוטמע שבב בעתיד. לפי הנדרסון, טכנולוגיית ה-5G מובילה אותנו לסוף האנושות, היות ואנחנו נחדל להיות בני אנוש וניהפך לסייבורגים כפי שמולי עדן הצהיר לפני הקהל. “המטרה היא להפוך אותנו למכונות שניתן לתכנת לבצע משימות מסוימות, לרכוש דברים מסוימים, לחשוב מחשבות מסוימות ולפלוט רגשות אפלים שליליים שיטעינו ויהפכו את המלחמה המתמדת של האילומינטי, הקרבת הקורבנות לנורמלית למציאות מקבילה מקובלת שהם קוראים לה “מציאות וירטואלית” או “מציאות רבודה”. מולי אדן, נשיא אינטל, שיתף בחזון שלו עבור האנושות שבכל אדם יוטבע שבב, לפי כלכליסט.

אתם יכולים לדמיין לאן זה מוביל, כשאין לכם שליטה באמצעי התשלום (שנשלטים מרחוק באמצעות השבב). זה מתחיל בהעברת חוקים שמגבילים את אמצעי התשלום (למשל, מזומן) ומעבר לכסף וירטואלי. וכמובן, זה תמיד “לטובתך”. אישית, שמתי לב שהוציאו את הטלרים מכל סניפי הבנק לסניף מרכזי בעיר. שימו לב בגלל שזה כבר התחיל. לאינטל יש חזון על שבבים במוח לפי Computerworld ובאלפי שבדים כבר הושתלו שבבים לפי NPR.

צפו כאן בראיון של שי דנון עם דין הנדרסון על האג’נדה האמיתית שמאחורי הטכנולוגיות שלנו והאאוגניקה.

אתם חושבים שזה תיאור של מציאות אורווליאנית מדי? יואסאיי טודיי כבר דן בכך בגלוי שבסופו של דבר, בכולם יושתל שבב. זה לא סוד. לאחר מכן, לפי TechRadar, יכרו מידע וימכרו את המידע שלנו, כפי שזה נעשה כיום על ידי “ענקי” טכנולוגיה כמו פייסבוק, גוגל וחברות אחרות שאוספות את כל המידע עלינו באינטרנט. ניתן לנטר ולהשבית או לפרוץ לשבבים האלו בתוך מכשירים חשמליים ומונים חכמים מרחוק, היות וזוהי מערכת שליטה ובקרה מרכזית. זה כבר קורה בסין שבה המידע נאסף מחיישנים בעיר חכמה והמאגר נחשף, לפי TechCruch.

מה זה 5G?

5G זה לא שדרוג של מערכת הדור הרביעי הסלולרי (LTE). זה ידרוש “ציוד מיוחד שיוצמד לתאורת הרחוב ועמודי חשמל בערך כל 50 מטרים בערים ובפרוורים”, לפי ד”ר ג’רמי ניידלר (מגזין נקסוס).

The truth about 5G

קרדיט תמונה: שומרי השדה האלקטרומגנטי

התכנית לפי אלון מאסק ואחרים היא לשגר כ-20,000 לוויינים שישדרו 5G מהחלל לכדור הארץ, כפי ש- Technocracy News & Trends מציינים.

לפי ד”ר ג’וש אקס, רופא כירופרקטיקה, “5G, שמוכר גם כדור ה-5 של הרשתות הסלולריות או של המערכות האלחוטיות, נחשבת לשלב הבא בטכנולוגיה הסלולרית. מערכות אלחוטיות אלו הם החיישנים ששולחים את האותות לטלפונים הניידים ומכשירים אלחוטיים אחרים שלנו. למרות שהציבור הרחב לא משתמש עדיין ב-5G, מצפים שזה יקרה בעשור הבא כשרוב המפעילים האלחוטיים בארה”ב יעברו לטכנולוגיית 5G. הציפיה היא שהמעבר הזה יוביל לכיסוי טוב יותר, יביא לצריכת סוללה נמוכה יותר, מהירות התחברות לאינטרנט מהירה יותר והאפשרות לתמוך בשוק גדל של מוצרים מלבד טלפונים וטבלטים שמאפיין את הטמעת הטכנולוגיה האלחוטית.” מפרסמים את היתרונות של טכנולוגיית 5G לציבור כחלק מיצירת ערים חכמות, הורדה במהירות הבזק (למשל, הורדה של סרט תוך שניות בודדות במקום שעות כיום תלוי במשתנים שונים) ומהירות גבוהה יותר ופחות השהיות ברשתות שיספקו שימושים נוספים, כמו ניתוחים מרחוק, לפי Euronews.

זה נשמע כל כך נפלא. אז מה הבעיה עם הרשת או הטכנולוגיה הזאת? 5G דורשת הרבה יותר אנטנות סלולריות מאלו שנמצאות בשימוש כיום. כבר היום החשיפה שלנו לקרינה הזאת מסוכנת וזה עומד לעלות פי כמה וכמה ולהוות אתגר גדול עוד יותר לבריאות שלנו. ד”ר אקס מסביר שמ-200,000 מגדלי אנטנות סלולריות ברחבי ארה”ב (טכנולוגיית הדור הרביעי הסלולרי LTE), מספר מגדלי האנטנות הסלולריות עומד לעלות למיליוני מתקנים כאלו, היות ו-5G דורש רשת הרבה יותר צפופה.

המגזין למנהלי מערכות מידע CIO אף מוסיף שיותר מכך היות וזה “ידרוש מגדלי אנטנות סלולריות בכל פינת רחוב.”

לא רק שזה ידרוש מיליוני מגדלי אנטנות סלולריות חדשים, אלא גם אלפי לוויינים כדי לספק כיסוי לאיזורים כפריים בעולם. לפי ד”ר ג’רמי ניידלר (מגזין נקסוס), “20,000 לוויינים חדשים מוכנים כך שהם לכאורה יהפכו את כדוה”א ל”כוכב חכם”, שישדרו קרינה עלינו יום ולילה.” הקרינה האלקטרומגנטית הזאת לא חוזרת למקור מהגוף שלנו או כל מה שבסביבה. זה חודר דרך אבנים ומלט. בוודאי שהגלים האלו נספגים בגוף שלנו. “ניתן למדוד את הרמה שבה הם נספגים בדיוק לפי מה שנקרא שיעור הספיגה הספציפי (specific absorption rate (SAR)) שמבוטא בוואטים לק”ג של רקמה ביולוגית (ד”ר ג’רמי ניידלר, מגזין נקסוס).

פשוט תדמיינו מה קורה לגוף שלנו כשהם ממלאים כל חלל שבו אנחנו נמצאים, בין אם זה בבתים, במכוניות או במשרדים שלנו שבהם אנו עובדים עם ווייפיי.

the body is a sensitive system to frequencies in the environment

קרדיט תמונה: שומרי השדה האלקטרומגנטי

5G היא טכנולוגיה רב-שכבתית

.5G היא לא פלטפורמה שנבנית בבת אחת, אלא היא רב-שכבתית ונבנית בשלבים. אחד מהשלבים האלו כולל את תאורת רחוב לד שידועים כמסרטנים ומזיקים לראייה, לפי France 24.

העיתון The Telegraph מתריע שתאורת הרחוב הזאת עלולה להכפיל את הסיכון לסרטן לפי מחקר חדש. פריסת תאורת הרחוב של לד היא אחת הטכנולוגיות שמאפשרות 5G וערים חכמות לפי Navigant Research. שכבה אחת נבנית על שכבה אחרת. מתקינים ווייפי על תאורת הרחוב של לד עם חיישנים ומצלמות עליהם שהופכים אותם למיני מגדלי אנטנות סלולריות עם מעקב 24/7 לפי Energy Manager Today.

מונים חכמים, טלוויזיות חכמות, בתים חכמים, שבהם מקררים, מכונות כביסה ומכשירי חשמל אחרים יכילו שבב שיאסוף מידע על השימוש שלכם ויימכר בדיוק כמו שענקי המדיה החברתית ומנועי החיפוש מוכרים את המידע שלנו כיום. זה הופך אותנו לפגיעים משום שיש מערכת שליטה מרכזית ששולטת בשבבים האלו וניתן לכבות מכשיר או מערכת בלחיצת כפתור בזדון או בטעות. למשל, ניתן לכבות מונה חכם ואז תנותקו מהחשמל. היות והטכנולוגיות האלו לא הוכחו כבטוחות אף פעם, יש יותר ויותר הוכחות מדעיות שמראות שיש סיכונים עצומים לבריאות ואף מוות כתוצאה מהטכנולוגיה האלחוטית הזאת מהווה סיבה לדאגה לפי ד”ר אקס.

הקשר בין 5G לאג’נדה 21

5G הוא חלק מתכנית האו”ם שנקראת אג’נדה 21 שהיא תכנית לדילול אוכלוסין של 95% מאוכלוסיית העולם ומיושמת במשך עשורים ברחבי העולם. ישנם אמצעים רבים שמשתמשים בהם כדי להשיג את המטרה הרצחנית הזאת, כולל מזון מהונדס גנטית. קראו על קודקס אלימנטריוס באתר American Society of International Law.

חיסונים, מונים חכמים, אוכל מוקרן, הפלרה של המים, כמטריילס (“הנדסת אקלים”) ולאחרונה, פריסה של ה-5G שטראמפ מקדם כחלק “ממירוץ טכנולוגי”. משהו שנראה מאד חשוד הוא שהאיזורים של האליטות פטורים מפריסה זאת של 5G, כולל אחוזת הקיץ של טראמפ בפלורידה, בעוד שהפריסה הזאת של קרינה מזיקה נכפית על האנשים “הרגילים” בכל העולם לפי James Robert Deal, מועמד המפלגה הירוקה לסנאט מטעם מדינת וושינגטון.

בדקה 5:27

תחזיות אוכלוסייה לשנת 2025

לפי האתר Deagel, המדריך לציוד צבאי ותעופה אזרחית, שני שליש מאוכלוסיית ארה”ב תיעלם תוך שש שנים – מהיום ב-2019 ועד 2025 (מ-300 מיליון ל-100 מיליון איש). בדקו כאן את תחזיות האוכלוסייה לפי מדינות.

אתם יכולים לראות למטה ששני שליש מהאמריקאים, כמו גם שני שליש מהגרמנים וחצי מהישראלים ייעלמו (או שמא יועלמו?) עד 2025. השאלה שנשאלת היא איך הם יודעים את זה?

Population projection for the U.S. in 2025

Population projection for Germany in 2025

Population projection for Israel in 2025

איך הם יודעים שצפויה כזאת ירידה דרסטית בגודל האוכלוסייה? 

“הם”, אלו שאחראים מאחורי הקלעים לתכנון ויישום אג’נדה 21 של האו”ם, יוצרים את התנאים לאסון הזה לפי OperationDisclosure ו-GlobalResearch, שקורא ל-5G מלחמה נגד האנושות.

המלחמה נגד האנושות כיום לא מתנהלת בשדות הקרב כמו בעבר. לפי GlobalResearch, היא מתנהלת “בצורה של קרניים דמויות לייזר של קרינה אלקטרומגנטית מאנטנות זעירות וכמעט שאף אחד בקו האש לא מודע לכך שפוגעים בהם בשקט, באופן חמור ובלתי ניתן לריפוי.”

בסרטון הבא קלייר אדוארדס, חושפת שחיתות אמיצה חברה ותיקה באו”ם חושפת את האמת על טכנולוגיית ה-5G ההרסנית:

לפי אתר העצומות care2 petition, “ארגון הבריאות העולמי סיווג את קרינת הרדיו (האלקטרומגנטית) כמסרטנת מסוג 2B והתשתית החדשה של 5G מעוניינת להתקין מגדל אנטנות מיניאטורי בכל בית. מגדלי האנטנות הסלולריות האלו יפלטו קרינה אלקטרומגנטית לאוויר שאותו אנו נושמים. זה יהיה כמו לגור בתוך מיקרוגל.” בבקשה חתמו ושתפו את העצומה הזאת כדי לעצור את פריסת ה-5G.

לאלו שלא יודעים מה זה אג’נדה 21, אנא קראו את המאמרים הבאים באתר הספר MassAwakening.org ואת המאמר שפורסם במגזין האוסטרלי New Dawn.

אם אתם חושבים שהתכנית הזאת לדילול אוכלוסין בקנה מידה אדיר שכזה היא מוגזמת בטח שלא סבירה, אתם יכולים לקרוא את המאמרים האלו באתרים שחושפים את האמת על נושאים מוסתרים רבים GlobalResearch ,NewsTarget ו-HumansAreFree.

חובה לצפות בזה: שיחה על דור 5-ערים חכמות-ושקרים לציבור

התדרים ש-5G משתמש בהם הם מזיקים מאד

טכנולוגיית 5G פועלת בתדר של 2.45 גיגה הרץ, התדר שתנור מיקרוגל פועל בו. זה לא דומה לדור ה-3 וה-4 הסלולריים. מדענים, מומחים ואזרחים מודאגים מנסים להזהיר מפני טכנולוגיה של קרינת גלים מילימטריים. הממשל האמריקאי הפדרלי שלל מעיריות ומועצות ערים להימנע מפריסת ה-5G וזה פשוט נכפה על כולם. טראמפ הקצה לפי CNET 20 מיליארד דולר לפריסת ה-5G באיזורי הכפריים בארה”ב לפי CNET.

5G weapon

קרדיט תמונה: שומרי השדה האלקטרומגנטי

אז אם אתם חושבים לעבור מערים לאיזורים הכפריים, לא תוכלו להתחמק מהסכנה הזאת גם שם.

אתר האינטרנט של מדינת ניו יורק מודיע שסכום של 7.5 מיליון דולר זמין לעיריות עבור תאורה חכמה (כלומר, פנסי לד) במדינה הזאת.

שקר אחרי שקר כדי לשכנע אתכם שזה טוב בשבילכם

חלק מהסיבות למעבר ל-5G זה חיסכון באנרגיה. למרות זאת, ביירון קונולי מ-CIO טוען שהשימוש בטכנולוגיה זאת דווקא יעלה את הוצאות האנרגיה בערך ב”150 ל-170 אחוז עד 2026. את העלויות הנוספות האלו יטילו על הצרכנים. זה מבוסס על מחקר שבוצע על ידי 451 Research ו-Vertiv שגילו ש”העליות הגבוהות ביותר בעלויות יהיו במקרו, אצל משתמשי הקצה (סמארטפונים וטבלטים) ובמרכזי מידע רשת חוות שרתים.”

5G פותח כנשק

אין כל מבדקי בטיחות ולא יהיו כאלו עבור 5G, היות וטכנולוגיה זאת פותחה כמערכת נשק. היא אמורה להזיק! (שי דנון, מעלים את התדר).

לאחרונה, הוא ראיין את בארי טראוור, מומחה נשקי מיקרוגל בחיל הים המלכותי (בשנות ה-60). כשהוא נשאל אם 5G פותח כנשק, הוא מייד ענה ‘כן’. צפו כאן בדקה 8:09:

בסרט התיעודי אפוקליפסת ה-5G – אירוע ההכחדה, בארי טראוור מסביר שהשתמשו בכלי נשק מיקרוגל בעבר כפי שמשתמשים בכך כיום. זה כלי הנשק השקט המושלם שבו ממשלה יכולה להשתמש כשהיא לא אוהבת קבוצה מסוימת של אנשים ולהפוך אותם לחולים. למשל, במקרה של מפגינים נגד הבסיס הצבאי האמריקאי גרינהם קומון בבריטניה או נגד הקתולים בצפון אירלנד (בדקה 10).

לפי טראוור, זה קורה בכל העולם. זה כלי נשק שאתם לא מודעים שמשתמשים בו נגדכם. מנה קטנה של קרינת מיקרוגל היא יותר מסוכנת מאשר מנה גדולה של קרינה כזאת. זה יכול לקחת שנה שנתיים, אך זה עלול לגרום לנזק נוירולוגי ולסוגים שונים של סרטן.

טכנולוגיית 5G עושה שימוש באותם תדרים של כלי הנשק של מערכת שלילה אקטיבית (Active denial System), לפי האתר Forbidden Knowledge TV.

5G is not a cellphone tower. It's a weapon

קרדיט תמונה: שומרי השדה האלקטרומגנטי

בהרצאה מאד מצונזרת על ידי יוטיוב שנקראת החשיפה של האג’נדות השטניות של 5G על ידי ג’ו אימבריאנו (בעל תואר ראשון בכימיה ובמדע הביולוגיה), הוא מוסיף פרטים לגבי נשק ה-5G, במיוחד על האופן שבו הוא משפיע על היכולת של ילדות צעירות להרות מאוחר יותר בחיים. הפרטים החשובים ביותר בהרצאה שלו הם התדרים שבשימוש על ידי 5G הם 24 גיגה הרץ שזה התדר של ספיגת מולקולת המים ו-60 גיגה הרץ, התדר של ספיגת מולקולת החמצן בגוף! אני מציעה שאם הוידאו הזה עדיין נמצא ביוטיוב, תורידו אותו למחשב או למכשיר שלכם ותשמרו אותו. צפו כאן בבלוג של מעלים את התדר.

בוידאו זה, ג’ו אימריאנו מסביר ש”תאורת הרחוב של לד היא נשק אנרגיה ממוקדת (directed weapn) שמתוכנן לתקוף את פוריות האדם.

תאורת הרחוב של לד היא חלק מאג’נדת העיקור. אור לבן בלילה גורם לספסיס שמדכא את הפרשת המלטונין, גורם לחוסר שינה, הורס את הבריאות ומשפיע על איכות ביצית אדם. יחד עם פליטות גלי מיקרוגל זה עובד יחד כדי להגביר את דיכוי הפרשת המלטונין.”

מסמכים סודיים ביותר לגבי ההשפעות הביולוגיות של קרינת מיקרוגל:

1. סוכנות הביון להגנה (Defense Intel Agency) (1976) 2. חיל הים האמריקאי (1971) 3. נאסא (1981) 4. מזכיר ההגנה על נשק אנרגיה ממוקדת (DEW) – https://bit.ly/2QXMaOK

ממצאים חדשים מאשרים את הדאגות ש”חשיפה לאור [לד] חזק הוא ‘רעיל בחשיפה לאור’ (‘photo-toxic’) ועלולה להוביל לאובדן תאי רשתית העין בלתי הפיך וחדות פוחתת של הראייה”, התריעה הסוכנות הצרפתית למזון ובריאות ובטיחות סביבתית ותעסוקתית (ANSES).

אם אתם עדיין רוצים הוכחות נוספות לתדרים הקטלניים ש-5G עושה בהם שימוש, תמצאו זאת כאן. אתם יכולים לקרוא את המסמך של הרגולטור האמריקאי לתקשורת (רשות (ועדת) התקשורת הפדרלית) (FCC) שנקרא התפשטות או העברת גלים מילימטריים (Millimeter Wave Propagation): השלכות ניהול הספקטרום “עבור הטכנולוגיה הנוכחית השיאים של הספיגה החשובים מתרחשים ב-24 ו-60 גיגה הרץ. […] כפי שניתן לצפות, האובדן הגדול ביותר הוא בסביבות ה-60 גיגה הרץ, שיא הספיגה של החמצן […] תרשים 7 מציג את ההתדלדלות הגזית של ספיגת החמצן ועבור ספיגת אדי מים כפונקציה של טווח, מעל לאובדן ריק שמוצג בתרשים 1 (over and above the free-space loss given in Figure 1). התהודות של תדרים מתחת ל-100 גיגה הרץ מתרחשות ב-24 גיגה הרץ עבור אדי מים ו-60 גיגה הרץ לחמצן.”

הבלוג The EveryDay Concerned Citizen ערך ראיון עם מארק סטיל, מומחה טכני לכלי נשק, שאמר ש”5G הוא מערכת נשק, לא פחות ולא יותר […] זה כלל לא קשור לאמצעי תקשורת עבור בני אדם. 5G היא חיבור בין מכונה למכונה עבור מכוניות אוטונומיות (שנוהגות באופן עצמאי). […] מערכות אנטנות שממוקמות על תאורת רחוב יהיו חלק מהרשת הזאת והן יפלטו פולסים של קרינה לעוברים ושבים, תושבים, נהגים, הולכי רגל וקונים כמויות מזיקות של קרינה בתדר גבוה”. למארק סטיל יש רקע בכלי נשק ומערכות כלי נשק, הוא ממציא ומנהל טכנולוגיות ראשי בחברת REEVU Worldwide. הוא דיבר באופן מאד ביקורתי על הסכנות של 5G “ועל פריסת תאורת הרחוב של לד בגטשיד (Gateshead) באנגליה, שעליה הוא אומר שהיא חלק מפריסת ה-5G”, לפי הבלוג The EveryDay Concerned Citizen.

מארק סטיל הסביר בראיון הזה שפורסם באתר The EveryDay Concerned Citizen, שהאנטנה כוללת “מערכת מורכבת של שבבים ועדשת אנטנה דיאלקטרית ש”יוצרת אלומה” (עיצוב אלומה, טכניקה למיקוד אותות משודרים), בעלת יכולת של כלי נשק, מערכת צבאית לאיסוף מידע בשדה הקרב וכיום מביאים אותם לרחובות. […] ארגון IEEE, ארגון של אנשי המקצוע הטכניים הגדול בעולם, טוען בוידאו שמתאר את ה-5G “שיצירת אלומה” הוא אכן היבט של ה-5G, אמצעי להעברת קרינת גל מילימטר ממוקד ישירות למטרה, למשל לטלפון נייד […] אך זה גם מרמז, לפי מארק, שיש לכך יכולת לשדר אלומה מדויקת של פולסים באנרגיה גבוהה לאדם. למשל, אדם שמחזיק טלפון נייד או כל אדם שמהווה מכשול בדרך של השידור […] אנטנה דיאלקטרית זאת היא נשק אנרגיה ממוקדת (DEW – Directed Energy Weapon), שיכולה לשדר אלומה כמו לייזר ולגרום לנזק בל-ישוער.”

5G military system for gathering data

קרדיט תמונה: שומרי השדה האלקטרומגנטי

אתם יכולים לראות למטה עדשת אנטנה דיאלקטרית שקופה ועגולה בקצה של המכשיר הירוק בצד שמאל של התמונה:

קרדיט: מארק סטיל

מה הפירוש של הביטוי חכ”ם?

כיום יש הרבה מכשירים ודברים שמצרפים להם את המילה “חכ”ם”, כמו טלפונים חכמים, מונה חכם, בית חכם. אנשים חושבים שאם המילה ‘חכם’ מוצמדת למשהו, אז זה הופך אותם או אלו שמשתמשים בהם לחכמים. אך הכל הפוך. הכוונה ב-חכ”ם הוא = נשק סודי צבאי לשימוש בטכנולוגיות בבתי האזרחים או בטכנולוגיה צבאית סודית בסביבה אזרחית (מהאתר “מעלים את התדר“) וגם בסרט התיעודי אפוקליפסת ה-5G – אירוע ההכחדה.

מכשירים “חכמים” מבצעים מעקב אחרינו 24/7

גיליתי שכשמצמידים את המילה “חכם” למכשיר כלשהו, הכוונה היא שהוא פולט קרינה וגם מבצע מעקב. המכשירים האלו כוללים “טלפונים חכמים” (סמארטפונים), “מונים חכמים”, “טלויזיות חכמות” או מכשירים לבית “חכמים” באופן כללי שמתחברים לאינטרנט לפי עיתון הגרדיאן. טלויזיות חכמות מחוברות לאינטרנט כך שניתן להשתמש בהן כמכשיר מעקב. חברת אלקטרוניקה מתקדמת מסוימת אפילו מזהירה את הלקוחות במדיניות הפרטיות שלה לטלויזיה החכמה שלה שאסור שהם ידברו על נושאים אישיים יותר מדי קרוב לטלויזיה שלהם, לפי חדשות הביביסי.

לפי הדיילי מייל, הביטוי המטריד שהתגלה במדיניות שנקראת בשם מוליך השולל מדיניות “הפרטיות” מאפשר לחברה הזאת לשתף את המידע הזה עם כל צד שנראה לה מתאים: “אנא היו מודעים לכך שאם המלים המדוברות שלכם כוללות מידע אישי או מידע רגיש אחר, המידע הזה יהווה מידע שנלכד וישודר לצד שלישי באמצעות השימוש שלך בתכונה של זיהוי קול.”

מאיימים על מי שחושף את האמת

כיום, מארק סטיל, שחושף את האמת על סכנות ה-5G עומד בפני מאסר בכלא בגלל שהוא אמר את האמת. זה נועד כדי להשתיק אותו וגם אחרים שחושפים את האמת על נושאים “רגישים” אחרים. הוא אומר ש”המועצה של הרשות המקומית של גטשיד ארגנה תביעה פלילית ותביעות אזרחיות, כדי להשתיק אותי באמצעות ערעור פלילי שנקבע ל-28 במרץ 2019. הם מעוניינים לכלוא אזרח הגון בגלל שהוא דיבר על הפעילויות הסמויות שלהם, כלומר ההתקנה של טכנולוגיות מסוכנות שהם לא הבינו בתחילה בגלל הזלזול המוחלט שלהם לחוק.” מדווח הבלוג EMF Refugee.

Mark Steele in Court in the news

פרויקט קמלוט, שמפיק ראיונות עם חושפי פעילות ואג’נדות בנושאים שמוסתרים מאיתנו, אומר על כך: “מועצת גטשיד רוצים להביא לכליאתו של מארק סטיל בגלל שהוא דורש מענה לשאלות קשות על פריסת ה-5G בעיר שלו, אך כל תושב בקהילות ברחבי בריטניה ובמערב צריכים לדרוש תשובות מהנציגים הנבחרים שלהם! פריסת ה-5G מתוכננת להיפרס בבריטניה וברוב מה שקרוי “העולם המפותח” ב-2020…”.

אנא תמכו בקמפיין שלו ב-GoFundMe.

fighting 5G

מה קרה במקומות שבהם הפעילו את ה-5G?

שריפות התרחשו בו-זמנית בחמש ערים בדרום קוריאה כשהם הפעילו את ה-5G. העיתון The Hindu דיווח על ההפעלה של ה-5G בדרום קוריאה ב-4 לאפריל, 2019 ותראו מה קרה יום למחרת כפי שדווח בעיתון The Telegraph ב-5 לאפריל, 2019.

העיתון The Sun אף סיפק מפה של חמשת הערים שנשרפו באסון הזה.

Fires in South Korea after Activation of 5G

קרדיט: העיתון The Sun

המדיה התעלמה מכך באופן מוחלט. בפעולות ההצלה היו מעורבים 10,000 כבאים ו-20,000 חיילים. היו נפגעים רבים. איך זה יכול להיות? היות והשריפות לא היו טבעיות. הן נגרמו בגלל פעימה אלקטרומגנטית (EMP) ששריפות לא טבעיות הן אחת התוצאות מכך (מעלים את התדר).

איך אתם יכולים לדעת אם 5G נפרס באיזור שלכם?

יש קושי לשדר גלים מילימטריים של טכנולוגיית ה-5G, בגלל שהם יוצרים אלומה בתדר כזה גבוה, הם יכולים לעבור מנקודה אחת לנקודה אחרת רק בקו ישר ולכן ניתן לחסום אותם בקלות אם ישנם מכשולים פיסיים בדרך, לפי האתר patents.com.

עצים יכולים לחסום את האותות של 5G ולכן כורתים אותם עד לגזע במקומות שבהם פורסים את הטכנולוגיה האלחוטית 5G. אתם יכולים לשים לב בתמונות הבאות איך חתכו עצים באנגליה, סרביה ובמקומות אחרים. אנא שימו לב אם משהו דומה קורה בסביבה שלכם.

כריתת עצים מסיבית בסרביה, לפי Balkan Green Energy News

חותכים עצים עד לגזע באנגליה, לפי הבלוג Digital Survivor

פריסת ה-5G בישראל

בניגוד לשמועה שהטכנולוגיה הזאת לא נפרסת בישראל, היא נפרסת כאן במלוא העוצמה, למרות שהיא פותחה בחלקה בישראל.

שי דנון התראיין אצל פול סיילס על פריסת ה-5G בישראל. צפו כאן:

עיריית חיפה בראשות ד”ר עינת קליש (הצבעתי עבורה), לפי כלבו חיפה, החליפה 6000 פנסי רחוב לפנסי לד מסרטנים, שגורמים לעיוורון ומהווים נדבך ב-5G.

העיר חיפה חברה בפורום שנקרא “פורום ה-15” של הערים העצמאיות בישראל שמיישמות את אג’נדה 21, תכנית האו”ם לדילול אוכלוסין, באמצעות ארגון איקלי של האו”ם, שזוהי הזרוע המקומית של הארגון שמטרתו יישום התכנית הזאת ברחבי העולם. לפי האתר של פורום ה-15, אלו הן הערים המייסדות: אשדוד, באר שבע, גבעתיים, הרצליה, חדרה, חולון, חיפה, כפר-סבא, נתניה, פתח-תקווה, ראשון-לציון, רחובות, רמת-גן, רעננה, ותל אביב-יפו.

וכאן מצוין החיבור של הערים האלו עם ארגון איקלי:

איכות סביבה והגנת אקלים – בשנת 2008 השיק פורום ה-15 את האמנה להפחתת זיהום אוויר ולהגנת אקלים (“אמנת האקלים”) – גרסה מקומית-ישראלית לאמנה הבינלאומית של ארגון ICLEI . במסגרת האמנה התחייבו העיריות להפחית את זיהום האוויר ופליטות גזי החממה בתחומן ולהכין תכנית פעולה עירונית שתוביל להגשמת יעדים אלה. החתימה על האמנה מהווה כלי מרכזי לקידום אסטרטגיה של קיימות עירונית, המתייחסת בין היתר לתחומי הפעילות הבאים: תחבורה ודלקים, פסולת ומחזור, התייעלות אנרגטית, שימוש במרחב העירוני, חינוך והסברה ועוד. פורום ה-15 מקדם את התהליך באופן רציף, ומעניק לעיריות את התמיכה והסיוע הנדרשים ליישומו.” (אתר פורום ה-15).

השפה מאד מטעה והכל נשמע מאד יפה וחיובי, אך מה שחשוב הוא היישום בפועל.

המחאה נגד פריסת ה-5G בישראל

The Protest against the 5G rollout in Israel

תמונה: אבישג בלב

עצים כרותים עד לגזע

בחולון

cut trees to the stump - Holon

תמונה: נאוה אהרוני

כפר סבא

Trees cut to the stump - Kfar Saba

בת ים

Trees cut to the stump in Bat Yam 1

5G עושה שימוש בגלים מילימטריים – מחקרים בתחום

ההשפעה של קרינה אלקטרומגנטית על נזק לדי.אנ.איי https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28777669 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25749756?dopt=Abstract

וייפיי מהווה סכנה אמיתית לאנושות מאת ד”ר מרטין פאל https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0013935118300355

הקשר שבין קרינה והפלות https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5059921,00.html

מגיפת הסרטן בראש העין – התושבים נאבקים נגד האנטנות הסלולריות https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5470117,00.html

פאנל מומחים בתכנית טוקסיקולוגיה לאומית בארה”ב בנושא של קרינה מטלפונים ניידים הסיקה “שיש הוכחה ברורה (לקשר) לסרטן”. https://ehtrust.org/clear-evidence-of-cancer-concludes-the-expert-panel-to-the-us-national-toxicology-program-on-cell-phone-radiation-study-findings/

מה המחקרים מספרים לנו על ההשפעות הביולוגיות ובריאותיות של גלים מילימטריים?

כבר בשנות השבעים ידעו את הסכנות של גלים של קרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת. תרגומים של מחקרים מרוסית מהמדעים הביו-רפואיים במחלקה של טכנולוגיה ומדע בבריה”מ לשעבר  (GUO 28/77) (1977) מראים את ההשפעה של גלים מילימטריים אלקטרומגנטיים, כולל “מחקרים ביו-כימיים, פונקציונליים ומורפולוגיים שנערכו בבני אדם ובבעלי חיים מראים שהגלים המילימטריים גרמו לשינויים בגוף שנראו בשינויים מבניים בעור ובאיברים פנימיים, שינויים איכותניים וכמותיים של הרכב הדם ומח העצמות ושינויים בפעילות הרפלקסים המותנים, נשימת הרקמות, פעילות האנזימים שמשתתפים בתהליכים של נשימת הרקמות וחילוף החומרים בגרעין.” צריך להבהיר ש”מידת ההשפעה המזיקה של הגלים המילימטריים הייתה תלויה במשך הקרינה והמאפיינים הספציפיים של האורגניזם.” (מאמר מאת N. P. Zalyubovskaya Khar’kov,, מכון המחקר המדעי למיקרוביולוגיה, חיסונים ו- Sera imeni Mechnikov,, Kiev Vrabchenoye Delo ברוסית מס’ 3, 1977, עמודים 116-119).

מה נעשה בקשר לזה?

הגנה מפני חשיפה לקרינה אלקטרומגנטית

לפי Daily Mail Online, מדענים, כולל רופאים מאוניברסיטת קולומביה הגישו עצומה לאו”ם “לעודד את ארגון הבריאות העולמי (WHO) ליצור הנחיות חשיפה לקרינה אלקטרומגנטית נוקשים יותר ובו-זמנית לחנך את הציבור על הסכנות.” לפי ReachMD, הפרלמנט הצרפתית העביר חוק מקיף ש”מגן על הציבור מפני חשיפה מופרזת לגלים אלקטרומגנטיים” בינואר 2015. יש איסור על התקנת וייפיי בחדרי ילדים ומאפשר לבתי ספר יסודיים להפעיל את הוייפיי רק בשיעורים מסוימים לילדים מתחת לגיל 11. בנוסף, 220 מדענים מיותר מ-40 מדינות חתמו על עצומה בינלאומית לארגון הבריאות העולמי ולאו”ם שדורשת הגנה מפני חשיפה לקרינה אלקטרומגנטית. אתם יכולים לקרוא כאן את ההנחיות לקרינה אלקטרומגנטית של EUROPAEM לשנת 2015 למניעה, אבחון וטיפול בבעיות בריאות ומחלות שקשורות לקרינה אלקטרומגנטית. לפי הארגון הזה, הטיפול במחלות שקשורות לקרינה אלקטרומגנטית היא להפחית או לסלק לחלוטין את מקור הקרינה.

אנשים משיבים מלחמה

אנשים נאבקים כשהם משתפים בניסיונות שלהם ברשת. אתם יכולים לקרוא כאן עדויות על מחלות שנגרמו כתוצאה מקרינת מיקרוגל באתר 5G Information.

עובדת לשעבר במחלקה לביטחון המולדת של ארה”ב מגלה שהסיבה למחסור בכוח אדם שמאייש את העמדות של רשות ביטחון התחבורה בארה”ב היא שטכנולוגיית הגלים המילימטריים של 5G שנמצאת בשימוש כיום במכונות הבידוק גרמו למספר רב של סוכנים לחלות בסרטן לפי 5G EMF Dangers.

לפי Alt Health Works, אנשים בקליפורניה נאבקים נגד הפריסה של 50,000 מגדלי אנטנות סלולריות של 5G שנכפים עליהם אפילו בחצר האחורית שלהם!

תביעה ייצוגית נגד הפריסה של ה-5G שהוגשה על ידי עיריות ברחבי ארה”ב נגד הרגולטור של שוק התקשורת בארה”ב (FCC), לפי HumansAreFree.com.

מדענים ורופאים מזהירים מפני הטכנולוגיות האלחוטיות ו-5G

יותר ויותר אנשים מכל המקצועות, גילאים ואורח חיים מרחבי העולם חווים סימפטומים דומים כתוצאה מנוכחות בסביבת מכשירים ניידים ואלחוטיים. רשות התקשורת הפדראלית (ה-FCC, הרגולטור של שוק התקשורת בארה”ב) הרחיב את המדיניות הקיימת בנוגע לחשיפה לקרינה כפויה על הציבור ללא מחקר ראוי על ההשפעות הבריאותיות על כולם, במיוחד אלו שהם הכי פגיעים לחשיפה לקרינה אלקטרומגנטית. האוכלוסיות הפגיעות האלו כוללות נשים בהריון, ילדים קטנים, עוברים, הזקנים, בני עשרה, גברים בגיל הפוריות, חולים במחלות כרונית והנכים, לפי electronicsilentspring.com.

ד”ר סקוט אברל, רופא הוספיס מאד מוערך, תיאר את התפתחות הרגישות שלו לקרינה בגיליון של נובמבר 2016 בעלון הרפואי SCCMA Bulletin. הוא עושה מאמצים כבירים להמשיך לחיות את חייו, לשמור על קיום בריא, לעבוד במקצוע שלו ולהיות בקשר עם העמיתים שלו.

International appeal to stop 5G on earth

קרדיט תמונה: שומרי השדה האלקטרומגנטי

  • הרופאה ד”ר שרון גולדברג העידה בשימוע חקיקתי על מגדלי האנטנות הקטנים ל-5G במישיגן ב-4 לאוקטובר, 2018 ואפשר לראות זאת בסרט התיעודי על 5G “האפוקליפסה של 5G – אירוע ההכחדה”, שהוזכר קודם לכן.
  • הוגשה הצהרה בכתב לאגודה הפלנטרית לאנרגיה נקיה, ארגון לא ממשלתי בסטטוס מייעץ מיוחד. הוא הצהיר ש”5G הוא אכזר, לא אנושי ומהווה יחס משפיל לפי החלטה 39/46.” (?What Is 5G and the IoT).

ערים שחוסמות את פריסת ה-5G

ככל שאנשים מודעים יותר לסיכונים הבריאותיים שקשורים לדחיסות של הדור ה-4 הסלולרי ו-5G (4G/5G densification), הם נוקטים בפעולות נגד זה ברחבי העולם. ערים מגיעות להחלטות לבצע מחקרים נוספים על הטכנולוגיות האלו לפני פריסה שלהן בתחומן.

  • בריסל, בלגיה היא העיר הגדולה הראשונה שחוסמת את פריסת ה-5G בגלל חששות לבריאות לפי worldhealth.net.
  • בארה”ב לפחות 7 ערים בצפון מערב ארה”ב מתנגדות לפריסת ה-5G לפי nwnewsnetwork.
  • בשוויץ בקנטונים של ניושאטל, ווד וג’נבה עצרו את פריסת ה-5G עד שיוכח שהטכנולוגיה הזאת בטוחה, לפי Environmental Health Trust.
  • העיירה מיל וואלי בצפון קליפורניה חוסמת את פריסת מגדלי האנטנות הסלולריות של 5G בתחומה לפי SFGate. ראש ממשלת פולין חתם על העצומה הבינלאומית לעצור את פריסת ה-5G, לפי ActivistPost.

זה לא מפתיע שג’נבה ובריסל הצליחו לחסום את פריסת ה-5G. האו”ם ממקום בג’נבה ומטה נאט”ו ומוסדות האיחוד האירופי ממוקמים בבריסל.

מה אנחנו יכולים לעשות כדי להפחית את החשיפה לקרינה אלקטרומגנטית?

דבר ראשון, אל תביאו מכשירי 5G הביתה בכלל, כולל סמארטפונים ונתבים (ראוטרים) של 5G. נסו להשתמש בטלפונים “טיפשים” יותר, כמו טלפונים נייחים ודורות קודמים של ניידים. תגידו לא לסמארטפונים כי זה המכשיר שבאמצעותו מובילים אותנו לשליטה מוחלטת בחיינו!

השבוע, כפי שהבטחתי הלכתי והחלפתי את הסמטרפון שלי לנייד “טיפש” נוקיה 3310 בעקבות הפוסט שלי משבוע שעבר שהמטרה שלי היא לעצור את ההדרדרות במדרון החלקלק לבית סוהר אלקטרוני כמו בסין שזה הכיוון שאליו כל המדינות הולכות. עושים את זה בשיטת הסלאמי אז אנשים לא שמים לב עד שמאוחר מדיי…. אני החלטתי שאני עוצרת ומשתפת את כולם ומציעה לכולם לעשות ככה לעצור את המגמה.

New dumb cellular phone

תמונה: שושי הרשקו

הנה הוידאו באנגלית שמסביר ומראה בדיוק מה יקרה כשכולנו נהיה עם סמרטפונים וללא מזומן או כרטיסי אשראי ואפשר להחליט עבורכם בלי שתדעו באיזה אמצעי תחבורה תסעו באיזה לא לקחת לכם קנס מבלי שתדעו בכלל מזה ולא יהיה לכם למי להתלונן אפילו. למשטר תהיה שליטה מלאה באזרחים, כמו בסין.

צפו בסרטון הבא:

קרקוע על הקרקע ברגליים יחפות מספר דקות ביום עשוי להיות ממש טוב עבורכם. אני עושה את זה.

גם מצאתי מספר הצעות טובות של ד”ר ג’וזף מרקולה להפחית את החשיפה לקרינה אלקטרומגנטית באתר Humans Are Free. ישמו את ההצעות שאתם חשים שהן מתאימות לכם:

  • תשתמשו במסנני סטצר/סטטצר כדי להפחית את רמת החשמל המלוכלך או הקרינה האלקטרומגנטית שמצטברת.
  • חברו את המחשב השולחני שלכם לאינטרנט באמצעות חיבור אתרנט חוטי ותוודא שהמחשב השולחני שלכם במצב טיסה. בחרו בגרסאות החוטיות.
  • המנעו מלשאת את הטלפון הנייד שלכם על גופכם אלא אם הוא במצב טיסה ולעולם אל תשנו כשהוא בחדר שינה שלכם, אלא אם הוא במצב טיסה.
  • תעשו כל מאמץ להפחית את הזמן שאתם משתמשים בנייד.
5G weapon - we didn't consent to its deployment

קרדיט תמונה: שומרי השדה האלקטרומגנטי

התעוררות המונית או דילול אוכלוסין המוני?

אנחנו המושיעים של עצמנו ואנחנו נקבע את התוצאה הסופית של המאבק הזה.

אני מקדישה את השיר הבא לכל אלו שמעורבים במאבק לשחרור האנושות וכדוה”א ברחבי העולם. אנחנו אלו שנאבקים למען הבריאות, החיים, החופש, השמחה והרווחה שלנו שהם הזכות שלנו מלידה!

תודה למארק סטיל ששיתף עמי את השיר הזה.

נולדנו בשביל זה – The Score

חלק מהמלים:

“אני מאמין, אני מאמין

שאנחנו יכולים לכתוב את הסיפור שלנו

אני מאמין, אני מאמין

שאנחנו יכולים להיות צבא

אנחנו הם הלוחמים שלמדו לאהוב את הכאב

אנחנו מגיעים ממקומות שונים אך יש לנו את אותו שם

בגלל שאנחנו נולדנו בשביל זה.”

לנצחון האור ובואו נהפוך את כדור הארץ לנפלא שוב!

כל הזכויות שמורות שושי הרשקו Ⓒ 2019

אסור להעתיק או לשנות את התוכן. ניתן לשתף את הקישור למאמר בלבד עם ההצהרה הזאת.

Copyright (c) 2019 Shoshi Herscu * All Rights Reserved * You may copy and distribute this material as long as you do not alter it in any way, the content remains complete and you include this copyright notice with a link to this article.